Arama:

İş yeri ve Ofis taşımacılığı konusunda kişilerin taleplerini karşılamaya, güvenilir bir şekilde nakliyat hizmetleri göstermeye devam ediyoruz. BTZ  Nakliyat firması olarak, taşımacılık süreçlerinde uluslar arası lojistik kapsamında hizmet göstermekteyiz. Taşımacılık belirli kalıplar ve süreçler üzerinden gerçekleşmektedir. Bu nedenle, ekibin alanında uzman ve eğitim olması şarttır. Başarılı hizmet almak için tecrübeli birimler ile çalışmak, sizlere maddi manevi açıdan rahatlık getirir.

İş değişikliği, iş yer değişikliği, ofis değişikliği gibi süreçler, insan hayatında meydana gelecek olaylardır. Aynı şehir ya da farklı şehirlere taşınması gereken ofis eşyalarınızı büyük bir titizlik ile taşıyoruz. Ofis eşyaları genel olarak büyük mobilyalardan oluşur. Aynı zamanda rezidans katında bulunan ofisleri taşımak için asansörlü nakliyat seçenekleri değerlendirilmelidir.

Ofis taşımacılığı hizmeti

Mobilya, önemli evraklar, ofis eşyaları ve bir çok farklı kalem ürünler ofislerinizde yer alabilir. Bunlar arasında değerli eşyalar, kaybolmasını istemediğiniz eşyalar, önemli iş evrakları taşınma süreci için sizlerde kaygı meydana getirebilmektedir. Bunun için eşyalarınızın en düzenli şekilde taşınması ve yeni ofiste gerekli olan kurulumların yapılması şarttır.

BTZ  Nakliyat olarak büyük mobilyalarınız için, uzman marangoz ustası ile iş birliği içinde hareket ediyoruz. Eşyalarınızın de monte işlemlerini yaparak nakliyat araçlarına güvenli bir şekilde taşıyoruz. Evraklarınızı da gerekli olduğu şekilde, numaralandırarak koliliyoruz. Bize yaptığınız yönlendirmeler doğrultusunda tüm taşımacılık süreçleri, profesyonel şeflerimiz tarafından yönetilmektedir.

Ofis ve iş yeri taşımacılık hizmetleri

Ofis ve iş yeri taşımacılık için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. 7/24 hizmet veren ekibimiz her geçen gün büyüyen yapısı ile sizlere destek olmaya, tüm nakliyat süreçlerini çok büyük bir titizlik ile yürütmeye devam ediyor. Ofis eşyalarınızın depolama hizmetleri alması bazen zorunlu olabilir. Yeni ofise geçmeden önce, daha önceki ofisinizi boşaltmak zorunda kalabilirsiniz. Bu noktada depo kiralama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Depolarımız özel güvenlik önlemleri ve kamera sistemleri ile korunur. Aynı zamanda gerekli olan hijyen ortamı sağlanır. Ofis taşımacılığı ve diğer tüm nakliyat işlemleri konusunda destek almak için bizimle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.