Arama:

Türkiye’de ve dünyada, taşımacılık sektörünün önemli unsurlarından biri nakliyat asansörleridir. Mobil asansörler yardımı ile yapılan taşımacılık ve nakliyat işlemleri sayesinde, eşyalarınız son derece güvenli bir şekilde yeni adreslerine götürülmektedir. Asansörlü Nakliyat, genel olarak yüksek yapılar için tercih edilen bir metottur. Asansör kurulumu, taşımacılık yapılacak olan evin yakınına, balkon ve pencere çevresine kurulur. Fakat bazı yapı çevreleri asansörlü taşımacılık için uygun olmaz. Bu nedenle ücretsiz ekspertiz çalışması hizmeti veriyoruz.

Nakliyat konusunun çok sayıda farklı yöntemi vardır. Hava yolu, kara yolu, deniz yolu, demir yolu gibi farklı araçlar üzerinden nakliyat hizmetleri yapılmaktadır. Fakat hava ve deniz yolu daha çok büyük konteynır taşımacılığı ve uzun mesafe için tercih edilir.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti veren firmalar

Büyük mobilyalar, sökülmesi imkansız ev eşyaları ve bir çok farklı neden, taşımacılık için alternatif yöntemler üretilmesine neden oldu. Günümüzde insan gücünden daha çok teknolojinin gücü tercih edilmektedir. İnsan gücü daha önemli amaçlara hizmet etmektedir. Karaman Asansörlü nakliyat hizmeti, insan gücünün zorlandığı ve yetmediği noktalarda etkili olan son derece önemli taşımacılık unsurlarından biridir.

Karaman’da hizmet veren BTZ Nakliyat firması olarak güvenilir taşımacılık hizmetleri sunmaya ve sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Asansörlü Nakliyat seçenekleri sunan ekibimiz, her geçen gün daha etkili hizmetleri sizlere sunmaktadır. Asansörlü nakliyat süreçlerinde, eşyalarınız mobil asansörler ile indirilmekte ve kaldırılmaktadır.

Asansörlü taşımacılık

Nakliyat, tarihin her çağında farklılaşmaya uğramış bir sektördür. Fakat bu noktalara bakınca, genellikle işlerin daha kısa süre içinde yapılması, daha ihtiyaç odaklı düşünce yapısının fark yarattığını görebiliyoruz. İnsanların yaşadıkları alanların, yapıların değişmesi, yerleşik hayata geçmek, insanların taşınmalarında oran artışı gibi nedenler, taşımacılık faaliyetlerine yeni boyutlar kazandırır. Bunlar arasında asansörlü taşımacılık her zaman ön sırada yer alıyor.

Mobil asansörlü olan bu sistem, genellikle firmaların kiralama hizmeti ile sundukları bir seçenektir. İşi alan nakliyat firmaları, asansör kiralama hizmeti alır ve sonrasında da sizlere yardımcı olur. Fakat bu tarz taleplerin artması kurumsal firmaların sermayesini daha çok iş makinalarına yönlendirmesine neden oldu. Bu alanda tercih yapan firmaların daha başarılı olduğunu ifade etmek mümkündür.