Arama:

karaman evden eve nakliyat firması olarak, şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. BTZ Nakliyat firması güvenilir taşımacılık anlayışı, profesyonel  kadrosu ve geniş araç filosu ile ev eşyalarınızı son derece güvenli bir şekilde taşımaktadır. Aynı zamanda eşya sigortalama, ekspertiz hizmeti de bulunmaktadır.

Evden eve taşımacılık sektöründe son zamanlarda büyük büyük bir ilerleme yaşandığını ifade edebiliriz. Bunun ana nedeni, istek ve ihtiyaçlar ile verilen hizmetlerin paralel olarak gelişme göstermesidir. İnsanların taşınmaya olan talebinin artması, bu yönde gelişmelerin yaşanmasına neden oluyor. Yapılarda meydana gelen değişimler, insanların ev eşyası tercih değişiklikleri ve bir çok neden, nakliyat hizmet alanında da farklılaşmanın ana nedenidir.

Karaman evden eve nakliyat hizmetleri

Kentsel dönüşüm kapsamında yapılarda büyük değişimler meydana geldi. Özellikle daha yüksek katlı binalar, taşınma süreçlerinde değişimler olmasını sağladı. Karaman evden eve nakliyat hizmetleri olarak, sizlere güvenilir bir şekilde taşınma seçenekleri sunuyoruz. Oluşturduğunuz talepler doğrultusunda ilk adımda ekspertiz çalışması yapılmaktadır. Bu çalışmada taşınma süreci için gerekli olan ihtiyaçlar saptanır. Nakliyat aracı, personel sayısı, taşınma mesafesi gibi süreçler belirlenerek fiyat teklifinde bulunulur.

Evden eve nakliyat konusunda sorun yaşamamak için güvenilir ve kurumsal firmalar ile çalışmak son derece önemlidir.  BTZ Nakliyat firması olarak uzun zamandır kurumsal yapımız ile taşımacılık işlemlerinizi üstleniyoruz. Sadece evde eve taşımacılık değil, ofis taşıma ve fuar taşıma hizmetleri de seçeneklerimiz arasında yer alıyor.

Ev taşımacılığı

Taşımacılık, lojistik sektörünün önemli dallarından biridir. Eğitim, tecrübe ve iş ahlakı isteyen bir branştır. Bazı şirketlerin bu konularda eksik olması genel nakliyat sektörüne karşı ön yargı gelişmesine neden olabilmektedir. Bu ön yargıyı kırmak için Karaman Evden eve nakliyat olarak başarılı çalışmalar sürdürmeye devam ediyoruz. Eşyalarınızın ilk aşamada paketlenmesini ve ambalajlanmasını yaparak güvenli bir şekilde nakliyat araçlarımıza taşıyoruz. Sonrasında da belirttiğiniz adreste, istediğiniz şekilde konumlandırma işlemi yapmaktayız. Süreç boyunca monte ve de monte işlemleri için marangoz ustaları bünyemizde yer almaktadır. Bu nedenle marangoz için ek bir masraf ödemeniz gerekmez.