Arama:

Ulusal ve uluslar arası çapta firmalar tanıtımları için yapılan organizasyonlara fuar ismi verilmektedir. Karaman Nakliyat hizmeti veren firmamız, Fuar taşımacılığı hizmeti ile fuar stantları ve fuar malzemesi taşıma işlemleri konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Fuar taşımacılığı hizmetlerimiz sayesinde fuar malzemelerinizi, stantlarınızı ve fuarda sergilemek istediğiniz ürünlerin nakliyat hizmetini vermekteyiz. Aynı zamanda montaj ve de monte işlemleri için de marangoz ustaları ile işbirliği yapıyoruz.

Bu hizmet iki şekilde yapılmaktadır. İlk olarak fuar için kullanılacak malzemelerin güvenli bir şekilde depolanması gerekir. Sonrasında da fuar alanına doğru zamanda taşınması gerekir. Depolama hizmeti de BTZ nakliyat olarak seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Fuar malzemelerinizi yüksek güvenlik önemleri ile zamanı gelince kadar saklıyoruz. Işık, stant, ses sistemleri ve diğer eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak için sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Karaman Fuar taşımacılığı

Küreselleşen dünyada, fuarların öneminin daha da arttığını ifade etmek gerekiyor. İş kollarının büyük bir kısmı için fuarlar zorunlu hale gelmiştir. Şirketler ürünlerini tanıtarak, potansiyel müşterileri için alanda yerlerini alırlar. Fuar taşımacılığı son derece titizlik gerektiren işlemlerdir. BTZ nakliyat firması olarak, fuar için gerekli olan lojistik desteği sunmaya devam ediyoruz.

Fuar taşımacılığı hizmet seçeneği altında; kapıda fuara teslim, sigorta aracılık hizmeti, boş kapların depolanması gibi süreçler vardır. Tüm fuar malzemeleriniz sigortalı bir şekilde geniş araç filomuz ile taşınır. Gerekli olan paket ve ambalaj işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

Fuar Taşımacılığı yapan firmalar

Fuar taşımacılığı hizmeti almak isteyen firmalar ilk olarak kurumsal firma tercihinde bulunmalıdır. Değerli fuar eşyalarınızın taşınması ve kurulumu son derece önemli bir süreçtir. Özellikle kurulum aşamasında uzman bir kadro ile çalışmanız gerekir.  Eğer profesyonel bir ekip ile çalışmazsanız aksamaların meydana gelmesi söz konusu olur. Bu da müşterileriniz karşısında mahcup duruma düşmeniz anlamına gelmektedir.

Karaman Fuar taşımacılığı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Güvenilir hizmet veren BTZ nakliyat olarak tüm taşımacılık süreçlerinde yanınızda olmaya ve çözüm odaklı bakış açımız ile yardımcı olmaya devam ediyoruz